У трикутнику АВС кут А дорівнює 440, кут В дорівнює 560. Бісектриси АК і ВМ трикутника

перетинаються в точці О. Знайдіть кути чотирикутника МОКС.

Ответы на вопрос

Отвечает Пенина Валерия.
<C = 180 - (56 + 44) = 80°
<OKC = 180 - (44/2 + 80) = 78°
<OMC = 180 - (56/2 + 80) = 72°
<MOK = 360 - (80 + 78 + 72) = 130°