В основі конуса проведено хорду 50 см , ця хорда віддалена від вершини на 60 см. Обчислити радіус

основи, якщо висота 52 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Черный Расул.
60*60-52*52=896
1/2=V896=25*25+896=1521=39
Отвечает Амирасланов Равил.
АВ=50 см;  ОС⊥АВ;  АК=ВК=50/2=25 см.  МК=60 см.
ΔАМК. АМ²=МК²+АК²=3600+625=4225.  АМ=√4225=65 см.  АМ=МС=65 см.
ΔМОС.  ОС²=МС²-ОМ²=4225-2704=1521.
ОС=√1521=39 см. R=39 см.