Один з кутів трикутника на 50 більший за другий і на 20 менший від третього знайдіть кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Соня.

Дано: АВС , /_ А= х°, /_ В= х-50°, /_ С= х+20°

Знайти: /_ А , /_ В, /_ С

/_ А + /_ В + /_ С= 180°

складемо рівняння:

x + x - 50 + x + 20 = 180 \\ 3x - 30 = 180 \\ 3x = 210 \\ x =  70

/_ А= 70°

/_ В= 70-50= 20°

/_ С= 70+20=90°

Відповідь: /_ А= 70°, /_ В= 20°, /_ С= 90°