Знайти кути опуклого чотирикутника, якщо вони відносяться як 1:2:3:4


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виолетта.

1) 360⁰ : (1+2+3+4) = 36⁰ припадає на одну частину

Тоді кути чотирикутника відповідно дорівнюють: 36⁰; 2 · 36⁰ = 72°; 3 · 36⁰ = 108°; 4 · 36⁰ = 144°.

Відповідь: 36⁰; 72°; 108°; 144°.