З точки А до площини проведена похила, довжина якої 10 см. Знайдіть відстань від точки А до

площини, якщо довжина проекції цієї похилої на площину дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Алкенов Елімжан.

АВ - наклонная к плоскости α. АВ = 10 см; АО⊥ α; ВО - проекция наклонной АВ ; ВО = 6 см. АО = ?

Решение

ΔАОВ - прямоугольный. По т. Пифагора

АО² = АВ² - ОВ² = 10² - 6² = 100 - 36 = 64

АО = 8(см)