Помогите пожалуйста.Гострий кут прямокутної трапеції у 4 рази менший від її тупого кута. Знайдіть

ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Черёмухин Илья.

Сума гострого і тупого кутів прямокутної трапеції дорівнює 180°. Нехай гострий кут дорівнює х°, тоді за умовою тупий кут буде 4х°. разом це становить х+4х=180;  5х=180; х=180/5=36°. Гострий кут 36°.

Тупий кут 180-36=144°