Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 27 см. Знайдіть його бічну сторону, якщо основа

дорівнює 13 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Савостяник Альонка.

х+х+13=27

2х= 27-13

2х= 14

х=14/2

х=7