Одна з сторін тпрямокутника 5 разів більша за другу а периметр його 36 см. Знайти сторони

прямокутника .

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

Нехай одна сторона х,тоды друга 5х

маємо рівняння:

2(5х+х)=36

6х=18

х=3(см)

Отже одна сторона 3см,друга 5*3=15см