Знайти кути паралелограма, якщо один з них менший від іншого на 40° Решите пж), буду очень

благодарна!

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Сума сусідніх кутів паралелограма 180°

Нехай 1 кут=х

тоді 2 кут=40°+х

Складемо рівняння

х+40°+х=180°

2х+40°=180°

2х=180-40°

2х=140°

х=140°:2

х=70°--1 кут     70°+40°=110°--2 кут

Протилежні кути паралелограма рівні тому якщо у нас паралелограм ABCD тоді ∠A=∠C=70°; ∠B=∠D=110°