Периметр прямокутника дорівнює 48 см. Знайти його сторони якщо вони відносяться як 1:2. Помогите

пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынбаев Азамат.

Ми знаємо що у прямокутника протилежні сторони попарно рівні. Щоб скоротити задачу ми ділимо периметир на два, тобто це буде Р=24.Тоді одна сторона буде=х, а інша 2х.Звідси отримуємо рівняння

х+2х=24

3х=24

х=8

Інша сторона =8*2=16