Знайдіть кути С і М чотирикутника АВСМ, вписаного в коло, якщо <А=110 градусів, а <В=80

градусів. 8 КЛАСС

Ответы на вопрос

Отвечает Ежевская Милана.
1.Т.К АBCM - вписанный , то
А+С=180
В+М=180
M=180-80=100
C=180-110=70