ПЕРИМЕТР ПРЯОКУТНИКА 68СМ А ДНА ІЗ СТОРІН БІЛЬША ВІД ІНШОЇ НА 10СМ.ЗНАЙДІТЬ СТОРОНИ ПРЯМОКУТНИКА


Ответы на вопрос

Отвечает Yelanzev Andrey.
Нехай перша пара сторін дорівнює 2х, а друга (2х + 10). Складаємо рівняння:
2х+(2х+10)=68
4х=68-10
4х=58
х=58:4
х=14,5
Отже, перша сторона дорівнює 14,5; а друга сторона (14,5+10)=24,5.