Площа квадрата дорівнює 81м в квадрате чому дорівнює його сторона


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Софья.

Формула знаходження площі квадрата має такий вигляд: S=a². Тобто цю формулу можна представити і так S=a*a. Отже, a=√S=√81=9(м). 9м - це і є шукана сторона квадрата.