Сторони паралелограма дорівнюють 12см і 20см, а кут між його висотами,проведеними з вершини тупого

кута 60 градусів. Знайдіть площу паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Кахоров Бек.

Ответ:

Объяснение:

АВСД-параллелограмм, АВ=12,  АД=20,  проведем высоту ВК на СД и

высоту ВН на АД,  угол НВК=60,  тогда  угол Д=360-(90+90+60)=120,

S=АД*СД*sin 120=12*20*V3/2=120*V3,  (V-корень)