Знайдіть периметр квадрата , якщо його площа дорівнює 49 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Умрихин Слава.

знайдемо сторону з формули площі S=a2, тому a=√S

a= √49

a=7

P= 4a

P= 4*7=28(см)

Відповідь:28см.