У рівнобедреному прямокутному трикутнику гіпотенуза = 5 корінь з 2. Знайдіть катет


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

Ответ:

Объяснение:    

а^2+a^2=(5√2)^2  

2a^2=50

a^2=25

a=5