Знайдіть периметр прямокутного трикутника гіпотенуза якого на 7 см більша за один із катетів а

інший катет дорівнює 21 сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Хотенова Настя.

Ответ:

Объяснение:

По теореме Пифагора квадрат гипотенузы равен сумме квадратов катетов.Приймаємо за х катет,тоді гіпотенуза буде х+7.

(х+7)²=х²+21²

х²+14х+49=х²+441

х²+14х-х²=441-49

14х=392

х=392:14

х=28 см-катет

28+7=35 (см)-гіпотенуза

Р=21+28+35=84 см