у рівнобічній трапеції більша основа дорівнює 70 см. один із кутів 135° , висота 10см. знайти

прлощу трапеції дужн екстрено допоможіть бутьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Айдарбай Ермахан.

Ответ:

600 см²

Объяснение:

Проведемо другу висоту СК=ВН=10 см.

Розглянемо ΔАВН =ΔСКД.

∠АВН=∠КСД=135-90=45°, отже ці трикутники рівнобедрені і АН=ВН=10 см, КД=АН=10 см.

ВС=АД-(АН+КД)=70-20=50 см

S=(АД+ВС):2*ВН=(70+50):2*10=600 см²