периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 36 дм а його основа 10дм.Знайдіть бічну сторону цього

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

Ответ:

у рівнобедреного трикутника дві сторони одинакові. периметр такого трикутника рівен: 2х+10=36, звідси х=(36-10)/2=13 дм. відповідь: бічна сторона дорівнює 13 дм

Объяснение: