Сторона основи правильної трикутної призми дорівнює 5см,а діагональ бічної грані 13см. Знайдіть

висоту призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Глубинок Настя.

Висоти призми дорівнює її бічному ребру (оскільки призма правильна)

За теоремою Піфагора:

h^2 = 13^2 - 5^2

h^2 = 169 - 25 = 144

h = √144 = 12

Відповідь: 12 см