Точка A належить відрізку CD =36 см. Знайдіть довжини відрізків AC і AD якщо AC : AD = 2:1


Ответы на вопрос

Отвечает Прохоров Илья.

Ответ:

12 см, 24 см.

Объяснение:

Нехай АD=x см, тоді АС=2х см. Маємо рівняння:

х+2х=36

3х=36

х=12.

АD=12 см, АС=12*2=24 см.