Точка P належить відрізку AB = 31см. Знайдіть довжини відрізків AP і PB, якщо: 1) AP менший від

PB на 6 см; 2) AP більший за PB У 2 рази; 3) різниця між AP і PB дорівнює 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарева Елизавета.

1) АР=х, РВ=х+6; х+х+6=31; 2х=25; х=12.5, АР=12.5см; РВ=18.5 см

2) РВ=х, АР=2х

3х=31; х=10 целых 1/3; АР=20 целых 2/3 см.

3) РВ=х; АР=10+х; 3х+10=31; 2х=21; х=10.5, РВ=10.5 см, АР=20.5см