Точка M - середина відрізка AB, точка K - середина MB. Визначте довжину AK, якщо BK - 3см


Ответы на вопрос

Отвечает Барнаш Серёга.

М - середина отрезка АВ, следовательно, AM = MB, аналогично, K - середина отрезка MB, значит MK = BK = 3 см.

AM = MB = 2BK = 2 · 3 = 6 см.

Тогда AK = AM + MK = 6 + 3 = 9 см

Ответ: 9 см.