Між сторонами кута AOB який дорівнює 120градусів позначено точку K знайти кути aok і bok якщо їх

різниця в 4 рази менша від їх суми

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Глеб.

Ответ:

75°, 45°

Объяснение:

∠АОК-∠ВОК=120:4=30°

Маємо систему рівнянь:

∠АОК-∠ВОК=30°

∠АОК+∠ВОК=120° звідки

2∠АОК=120+30=150°;  ∠АОК=150:2=75°

∠ВОК=120-75=45°