периметр прямокутника 52 см . одно його сторона на 10 см більша за другу . знайти сторони

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Быкадоров Георгий.

Ответ: a=8

b=18

Объяснение:

P= 2*( a+b)

b=10+a

P=2*(a+10+a)

52=4a+20

4a=32

a=8

b=8+10

b=18