Один із сумішних кутів на 10 больше другий знайдіть ці кутт


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионов Ваня.

Ответ:

95 і 85

Объяснение:

Сума суміжних кутів 180. Нехай перший кут =х, а другий =х+10, тоді

х+х+10=180

2х=170

х=85 - перший кут

85+10=95 - другий кут