Один із суміжних кутів на 20 більший від іншого визначте градусну міру більшого із суміжних кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Твеленев Саша.

Відповідь:

100° - більший кут

Пояснення:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°;

х - меньший кут

х+20  - більший кут

х+(х+20)=180

х+х+20=180

2х=180-20

2х=160

х=160:2

х=80° - меньший кут

х+20=80+20=100° - більший кут