Сторони паралелограма дорівнюють 4 і 9 см. На які частини бісектриса тупого кута паралелограма

ділить його більшу сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

Дано: КМРТ - паралелограм, КМ=4 см, КТ=9 см. МВ - бісектриса.

Знайти КВ та ВТ.

∠КМВ=∠ВМР за визначенням бісектриси

∠КВМ=∠ВМР як внутрішні різносторонні при МР║КТ та січній МВ

∠КМВ=∠КВМ, отже ΔКМВ - рівнобедрений, КВ=КМ=4 см.

ВТ=КТ-КВ=9-4=5 см.

Відповідь: 4 см і 5 см.