Знайдіть площу чотирикутника якщо його діагоналі дорівнюють 8 см і 5 см а кут між ними 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Штукина Катя.

Ответ:

S=10 см²

Объяснение:

S-?

d1=8

d2=5

S=d1*d2*sin30°/2=8*5*0,5/2=10 см²