Знайдить кути паралелограма якщо його кути паралелограма відносяться як 7 : 5


Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Артём.

Ответ:

75°, 75°, 105°, 105°

Объяснение:

Так як кути паралелограма попарно рівні то:

7х+7х+5х+5х=360°

24х=360°

х=15°

Перші дві сторони — 15×7=105°

Інші дві сторони — 15×5=75°