Два кути трапеції дорівнює 52 і 137. Знайдіть два іншій кути)


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Вероника.

Дано: КМРТ - трапеція, ∠K=52°, ∠Р=137°. Знайти ∠М, ∠Т.

Сума кутів трапеції прилеглих до бічної сторони, становить 180°.

Отже, ∠М=180-52=128°,

∠Т=180-137=43°.

Відповідь: 128°, 43°.