Знайдіть координати середини С відрізка АВ,якщо А(6;-3;7),В(8;-7;-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Анастасия.

x_{C}=\frac{6+8}{2}=7\; \; ,\; \; y_{C}=\frac{-3-7}{2}=-5\; \; ,\; \; z_{C}=\frac{7-3}{2}=2\\\\C(7;-5;2)