Знайдіть площу паралелограм сторони якого дорівнюють 4 см і 6см а кут між ними 60 даю 2 бала


Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Дарина.

Ответ:

Объяснение:

S=4*6*sin60=24*1/2=12