Основи прямої призми лежить прямокутний tрикутник з катетами 18см і 24 см.Діагональ більшої бічної

грані 78. Знайти S бічне,S повне , V

Ответы на вопрос

Отвечает Задонская Софья.

Ответ:

5184 5616 15552

Объяснение:

гіпотенуза=корінь(18^2+24^2)=30 см( за т. Піфагора

h(висота призми)=корінь(78^2-30^2)=72 см

Sб=72(18+24+30)=5184 см^2

Sоснови=1/2*18*24= 216 см^2

Sп=Sб+2Sоснови=5184+2×216=5616 см^2

V=Sоснови×h=216×72=15552 см^3