Знадіть об'єм куба, ребро якого дорівнює ; 4 дм; 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:1)v=4*4*4=64(дм³)

2)v=10*10*10=1000(см³)

Объяснение: