Складіть рівняння кола з центром у точці C(-1;2) яке проходить через точку A(2;6)


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилина Александра.

Ответ:(x+1)^2+(y-2)^2=25

Объяснение:

Знайдемо координати відрізка СА(2-(-1);6-2)

СА(3;4)

|СА|=R , тому що А- точка на колі, а С - центр кола

|СА|=√(3^2+4^2)=5

Рівняння кола: (x-a)^2+(y-b)^2=R^2

a,b- координати центра кола.

Звідси рівняння кола:. (x+1)^2+(y-2)^2=25