У рівнобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони як 2 до 5,а їх різниця дорівнює 9

дм. обчислвть пеоиметр трикутника Пожалуйста СРОЧННООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинов Александр.

Ответ:

36(27)

Объяснение:

5x -2x =3x

3x=9дм

x=3

P=5x+5x+2x=12x ;12•3=36(може бути Р=2х+2х+5х=9х ;9•3=27)