У колі радіуса 25 см проведені паралельні хорди довжиною 40 см і 48 см. Знайти відстань між хордами


Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Диана.

Вiдповiдь 22 см. Розв'язання завдання додаю.


Отвечает Шушакова Дарья.

Ответ:

Сумма расстояний обеих хорд до центра:

√(25²-20²)+√(25²-24²)=15+7=22 см