площа ромба дорівнює 200 см квадратних, а одна з його діагоналей дорівнює 40 см. Знайдіть другу

діагональ ромба. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Діагональ ромба:

d1=\frac{2S}{d2}=\frac{2*200}{40}=10