СРОЧНО!!! ДАМ 20 БАЛЛОВ!Радіус кола, вписаного в прямокутну трапецію, дорівнюе 5 см, а більша бічна

сторона ціеї трапеції — 14 см. Знайдіть середню лінію трапеції. ПЖЖ ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Станевич Денис.

Ответ:

12см

Объяснение:

r = 5см

n = 14см

a, b - основи трапеції

k, n - бічні сторони

h - висота

m - середня лінія

m-?

h=2r=2*5=10см

h=k=10см за умовою

оскільки в трапеції вписано коло значить:

а+b = k+n

а+b=10+14=24см

m = a+b/2

m =24/2=12см