Знайдіть периметр ромба, діагональ якого дорівнюють 12 см і 16 см


Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Ответ:

40 см

Объяснение:

Діагоналі ромба в точці перетину діляться навпіл.

Утворюється прямокутний трикутник,де катетами є а=12:2=6 см та в=16:2=8 см.Гіпотенуза  с цього трикутника одночасно є стороною ромбу.

За теоремою Піфагора шукаємо с:

с=√а²+в²=√6²+8²=√36+64=√100=10 см

У ромба всі сторони рівні,отже

Р=4*10=40 см