Знайдіть обєм прямокутного паралепідеда лінійні виміри якого дорівнюють 7см 5см і 2см


Ответы на вопрос

Отвечает Гладилина Татьяна.

Ответ:

70 cm³

Объяснение:

V=a*b*c=7*5*2=70 см³