Знайдіть кути трикутника, якщо один із них втричі менший від другого кута а від третього на 20

градусів більший. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хисамеденова Аружан.

Ответ:

х-один кут

3х-другий кут

х-20-третій кут

х+3х+х-20=180

5х-20=180

5х=200

х=40- Перший кут

40•3=120 Другий кут

40-20=20 третій кут