У ромба АВСД задано діагоналі АС і ВД Довжина діагоналі АС=4корінь6 сантиметрів А довжина

діагоналі ВД=10 сантиметрів Знайти ВС ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Даниил.

Ответ: 7

Объяснение:

Диагонали ромба взаимно перпендик-ны и делятся точкой О пополам, АО=1/2АС=2V6,  OD=1/2BD=5,  из тр-ка АОД по теор. Пифагора AD^2=AO^2+OD^2=24+25=49,   AD=7 и BC=7