Об'єми двох куль відносяться як 8 : 125. Знайдіть відношення їхніх радіусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Рома.

\dfrac{V_1}{V_2}=\dfrac{R^3}{r^3}\\ \\ \\ \dfrac{R}{r}=\sqrt[3]{\dfrac{8}{125}}=\dfrac{2}{5}