Об*єми двох куль відносяться як 27:64. Як відносться площі їхніх поверхонь?


Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

V1/V2=R1^3/R2^3=27/64, R1/R2=3/4

S1/S2=R^2/R2^2=(R1/R2)^2=(3/4)^2=9/16