Знайти кути трикутника ABC,якщо кут A На 35*(градус) менший,ніж кут B, а кут B на 25*(градус)

більший за кут C.

Ответы на вопрос

Отвечает Муслимов Эмрах.

Ответ:

Нехай кут С=х, тоді за умовою:

кут В=х+25°, а кут А=х+25°-35°=х-10°

За властивістю трикутника, сума кутів дорівнює 180°. Складемо рівняння:

х+х+25°+х-10°=180°

3х+15°=180°

3х=165°

х=165°/3

х=55°

Отже, кут С=55°, тоді кут В=55°+25°=80°, а кут А=55°-10°=45°

Відповідь: кут С=55°, кут В=80°, кут С=45°

Отвечает Козлов Петя.

Объяснение:

угол С - x

x+x+25+x-10=180

3x=165

x=55 угол С

80 угор В

45=А