Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 115°. Знайдіть кути трикутника , якщо один із

внутрішніх кутів дорівнює : 102°

Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:65°,13°

Объяснение:

Кут трикутника, суміжний з зовнішнім

180-115=65°

3 кут

180-(102+65)=180-167=13°