У прямокутному трикутнику катет довжиною 15 см прилягає до кута 30°. Знайдіть більшу бісектрису

другого гострого кута трикутника. СРОЧНО ( НЕ по теоремі піфігора! ) 60 балоооввв, очень прошууу❤️❤️❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

Объяснение:

<α=90°-<β=90°-30°=60°

c= a/cosβ=15/cos30°=15÷√3/2=15×2/√3=30/√3 =10√3 см

b=c×sinβ=10√3sin30°=5√3 см

Биссектриса угла α АК образовала прямоугольный ΔАКС,Где АК -гипотенуза,а угол САК=1/2α=1/2×60°=30°

AK=b/cos30°=5√3÷√3/2=5√3×2/√3=10 см