Два внутрішніх кута трикутника відносяться як 4:5, а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 90,

знайдіть усі внутрішні кути Срочно!!!!! 40 баллов!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Ребцовская Карина.

Відповідь:

Один кут, який не підносяться до 4 чи 5 = 180-90=90 градусів.

Нехай, кут а = 4х, тоді кут В=5х

4х+5х+90х =180 градусів

4х+5х=90 градусів

9х=90

х=10

Кут А = 10х4=40

Кут В = 10х5=50

Відповідь: Кут С = 90, кут А = 40, а Кут В = 50 градусів